LV RU

INNOVATION dizaineru komanda

Estētiskam dizainam jāiet roku rokā ar izcilu funkcionalitāti un komfortu. Tādēļ mūsu dizaineri, produktu izstrādātāji un tehniskie darbinieki strādā vienotā komandā, lai ikvienā Innovation produktā būtu apvienots tas viss.
Dāņu dizainers Pērs Veiss (Per Weiss) ir dizaineru komandas vadošais dizainers. Uzņēmuma sastāvā viņš ir kopš 1989. gada un ir galvenais virzītājspēks kolekciju pastāvīgai radošai attīstībai. Iedvesmojoties no skandināvu dizaina tradīcijām, kā arī modes un dzīvesstila tendencēm, viņš rada pastāvīgu dizainu ar mūsdienīgu redzējumu.

Vēsture

Tas viss sākās 1971.gadā, kad puķu bērnu paaudzes iedvesmotiem, radās laba ideja par sēdmaisiem. Uzņēmuma dibinātājs Flemings Hojfelds (Flemming Højfeldt) uzsāka Delta sēdmaisu ražošanu, kuru 2006.gadā sāka ražot kā Player sēdmaisu. Mazais uzņēmums auga ātri, un tā kā hipijus pārņēma izsmalcināto jauno profesionāļu stils, Innovation pievērsās mīkstajām mēbelēm kā apakšpiegādātājs citiem uzņēmumiem.
80.-to gadu beigās Innovation bija gatavs jaunam piedzīvojumam, vēloties ražot savu dizainu un mest izaicinājumu radot konceptu par stilīgām un funkcionālām dīvāngultām. Innovation dīvāni iemieso vecās austrumu tradīcijas: dabīgs kokvilnas matracis, kas ir pietiekami elastīgs, lai labi kalpotu daudzfunkcionālām mēbelēm. Tā dzima ideja par ORL kolekciju - One Room Living - viena istaba, kurā apvienots viss.
1991.gadā Innovation paplašinājās ar asociēto uzņēmumu Amerikas Savienotajās Valstīs, kam sekoja biroja un rūpnīcas atvēršana Ķīnā 1998.gadā.
Ar lielāku un plašāku ražošanas kapacitāti, bija iespējams radīt vairākas kolekcijas. Apvienojot ražošanu Ķīnā un Dānijā, Innovation iegūst elastīgumu, kas dod unikālu iespēju apmierināt tirgus prasības. Savstarpēja iedvesmas un pieredzes apmaiņa, un ne tikai starptautiska, nodrošina pastāvīgu attīstību un līderību Innovation uzņēmumam.

INNOVATION dīvāni

Innovation dīvāni ir atpazīstami visā pasaulē. Innovation nav tikai vārds, tie ir inovatīvi dīvāni - mūsdienīgs risinājums, apvienojot labu dizainu, stilu, komfortu un funkcionalitāti, neaizmirstot par kvalitāti. Innovation ir gan labākie dīvāni ikdienas gulēšanai, gan arī eleganti, ērti un izvelkami viesistabas dīvāni. Multifunkcionāls nozīmē vairāk vietas Tavās mājās, birojā vai dārza namiņā. Innovation dīvāni ir radīti telpām ar ierobežotiem gabarītiem.

INNOVATION Latvijā

Latvijā INNOVATION produkcija ir pārstāvēta jau no 1998.gada.
Rīgā, Cēsu ielā 31, Barons Kvartālā 3.korpusā šobrīd atrodas viens no pirmajiem specializētajiem Innovation dīvānu saloniem Eiropā un vienīgais Baltijā. Šeit Tu nokļūsi Innovation dīvāngultu pasaulē, uzzināsi un izbaudīsi visas Innovation priekšrocības.

Latvijā INNOVATION piedāvā divas dīvānu un aksesuāru kolekcijas - One Room Living un Istyle, kuras ik sezonu tiek papildinātas un mainītas pēc jaunākajām mēbeļu ražošanas tendencēm. Abām kolekcijām raksturīga augsta produkta kvalitāte un lielisks komforts.
One Room Living kolekcijas dīvāni ir piemēroti tiem, kuriem nepieciešama komfortabla gulta naktī, bet dienā - ērts dīvāns. Tie ir dīvāni ikdienas gulēšanai. Saliekami, atverami, transformējami dīvāni un dīvāngultas. Izvēlies rāmi, matraci, pārvalku un izveido savu unikālo un praktisko dīvānu!
Istyle dīvānu kolekcijā tiek piedāvāti oriģināli un eleganti izvelkami un atverami viesistabas dīvāni, kuru matrači ir piemēroti arī ikdienas gulēšanai.

Salonā INNOVATION tiek piedāvāti labākie dīvāni ikdienas gulēšanai. Mūsdienās mēbeļu ražotāji spēruši lielus soļus, lai sasniegtu mērķi - dīvāni, kuri komfortā ir līdzvērtīgi gultai. Dāņu mēbeļu ražotājs INNOVATION ir vadošais šādu dīvāngultu ražotājs pasaulē.

Twitter Facebook Draugiem.lv
2011. Innovation
Google+